Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kierownicy programów kształcenia

Astronomia
dr hab. Jerzy Krzesiński, prof. UJ; tel. 12 623 8620; jerzy.krzesinski@uj.edu.pl
 
Biologia
prof. dr hab. Maria Słomczyńska; tel. 12 664 5031; maria.slomczynska@uj.edu.pl
 
PhD Programme in Biology
dr hab. Joanna Kapusta; tel. 12 664 5206; joanna.kapusta@uj.edu.pl
 
Biochemia, biofizyka, biologia molekularna i biotechnologia
dr hab. Anna Wiśniewska-Becker, prof. UJ; tel. 12 664 6529; anna.m.wisniewska@uj.edu.pl
 
Chemia
prof. dr hab. Barbara Gil; tel. 12 686 2469; barbara.k.gil@uj.edu.pl
 
Biofizyka
dr hab. Joanna Raczkowska; tel. 12 664 4843; joanna.raczkowska@uj.edu.pl
 
Fizyka
dr hab. Roman Skibiński, prof. UJ; tel. 12 664 4600; roman.skibinski@uj.edu.pl
 
Informatyka
dr hab. Marcin Kozik, prof. UJ; tel. 12 664 6647; marcin.kozik@uj.edu.pl
 
Informatyka Techniczna
Dane zostaną opublikowane wkrótce
 
Matematyka
dr hab. Dominik Kwietniak, prof. UJ; tel. 12 664 7587; dominik.kwietniak@uj.edu.pl
 
Nauki o Ziemi i Środowisku
dr hab. Bartłomiej Rzonca, prof. UJ; tel. 12 664 5273; b.rzonca@uj.edu.pl
 
Nauki Biomedyczne
prof. dr hab. Grzegorz Dubin, tel. 12 664 5369; grzegorz.dubin@uj.edu.pl