Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kierownicy programów kształcenia

Astronomia
dr hab. Jerzy Krzesiński, prof. UJ; tel. 12 623 8620; jerzy.krzesinski@uj.edu.pl
 
Biologia
dr hab. Grzegorz Tylko, prof. UJ; tel. 12 664 5336; grzegorz.tylko@uj.edu.pl
 
PhD Programme in Biology
dr hab. Joanna Kapusta, prof. UJ; tel. 12 664 5206; joanna.kapusta@uj.edu.pl
 
Biochemia, biofizyka, biologia molekularna i biotechnologia
dr hab. Anna Wiśniewska-Becker, prof. UJ; tel. 12 664 6355; anna.m.wisniewska@uj.edu.pl
 
Chemia
prof. dr hab. Barbara Gil; tel. 12 686 2469; barbara.k.gil@uj.edu.pl
 
Biofizyka
dr hab. Joanna Raczkowska, prof. UJ; tel. 12 664 4843; joanna.raczkowska@uj.edu.pl
 
Fizyka
dr hab. Szymon Godlewski, prof. UJ tel. 12 664 4605; szymon.godlewski@uj.edu.pl
 
Informatyka
dr hab. Marcin Kozik, prof. UJ; tel. 12 664 6647; marcin.kozik@uj.edu.pl
 
Informatyka Techniczna
dr hab. Anna Paszyńska, prof. UJ; tel. 12 664 4592; anna.paszynska@uj.edu.pl
 
Matematyka
dr hab. Łukasz Kosiński, prof. UJ; tel. 12 664 7584 ; lukasz.kosinski@uj.edu.pl
 
Nauki Biomedyczne
dr hab. Piotr Rozpądek, prof. UJ, tel. 12 664 6108; piotr.rozpadek@uj.edu.pl
 
Nauki o Ziemi i Środowisku
dr hab. Bartłomiej Rzonca, prof. UJ; tel. 12 664 5273; b.rzonca@uj.edu.pl