Nagrody Fundacji na rzecz Nauki Polskiej dla naszych Doktorantów i Doktorantek

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej ogłosiła tegoroczną listę 100 wybitnych młodych naukowców. Wśród laureatów znalazło się 3 osoby z naszej Szkoły:

• Damian Jędrzejowski z programu kształcenia Chemia
• Tomasz Szołdra z programu kształcenia Fizyka
• Weronika Szukała z programu kształcenia Biochemia, biofizyka, biologia molekularna i biotechnologia

Każde z nich otrzyma nagrodę w wysokości 30 tysięcy złotych.

Oprócz tego absolwentka Szkoły (program Nauki Biomedyczne), pani Elżbieta Wątor otrzymała dodatkowe wyróżnienie za wybitne osiągnięcia i nagrodę powiększone do 38 tysięcy złotych. Warto dodać, że takich wyróżnień przyznano tylko cztery!

Z całego Uniwersytetu Jagiellońskiego nagrodzy otrzymało 11 osób i było to trzeci wynik wśród wszytkich uniwersytetów w kraju.

Wszystkim lauratom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej informacji: