Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Skip banner

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Ostatnie pożegnanie Pani mgr Natalii Marcol-Rumak

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu naszej Doktorantki mgr Natalii Marcol-Rumak, która po trzech miesiącach zmagania z chorobą zmarła 8 stycznia 2022 roku. 


Pani Natalia ukończyła studia I i II stopnia na kierunku biochemia, a następnie kontynuowała naukę w Szkole Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJ. 
Od pracy licencjackiej była związana z Zakładem Fizjologii i Biochemii Roślin WBBiB.
Pracowita i zdolna, z zaangażowaniem i rzetelnością realizująca swoje obowiązki była równocześnie pogodna i oddana ludziom. 
Pomimo bardzo krótkiej ścieżki kariery Pani Natalia została autorką wielu komunikatów konferencyjnych oraz dwóch artykułów naukowych, nad trzecim pracowała do ostatnich dni życia.
Ostatnie pożegnanie Pani Natalii odbędzie się w najbliższy wtorek - 18 stycznia o godzinie 11:00 w Parafii Wniebowzięcia NMP w Radlinie (woj. Śląskie), ul. Wojciecha Korfantego 14.
Pani Natalia pozostanie w naszej pamięci. Jesteśmy wdzięczni za dobro, jakie wśród nas zostawiła.

Dyrektor, Pracownicy oraz Doktoranci Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJ składają Rodzinie i Bliskim Pani Natalii Marcol-Rumak najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.