Prestiżowy kurs Nature Masterclass

Zdobądź wiedzę od redaktorów Nature Research!

Uniwersytet Jagielloński pozyskał dostęp do prestiżowej platformy e-learningowej Nature Masterclasses oferującej następujące kursy online:

· Scientific Writing and Publishing

· Effective Collaboration in Research

· Peer Review

· Managing Research Data to Unlock its Potential

· Narrative Tools for Researchers

Do korzystania z zasobów platformy zapraszamy wszystkich doktorantów, studentów, naukowców oraz pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pamiętajcie, że kursy dotyczą głównie badań prowadzonych z zakresu nauk przyrodniczych.

Dostęp do platformy aktywny jest przez 1 rok.

W jaki sposób uzyskać dostęp do platformy?

• Osoby rejestrujące się po raz pierwszy

Rejestracji dokonacie na stronie Nature Masterclasses: https://masterclasses.nature.com/register

Twój dostęp do kursu jest powiązany z Twoją instytucjonalną domeną e-mail (uj.edu.pl), dlatego też upewnij się, że rejestrujesz się przy użyciu właściwego adresu e-mail.

W ramach tego procesu otrzymasz wiadomość e-mail od Nature Masterclasses z prośbą o zweryfikowanie swojego adresu. Po kliknięciu w otrzymany link rejestracja jest zakończona.

• Informacje dodatkowe:

Przy pierwszym otwarciu kursu zostaniecie poproszeni o podanie kilku szczegółów, takich jak imię i nazwisko oraz nazwa naszej uczelni. Po udanej rejestracji wystarczy zalogować się, aby uzyskać dostęp do zajęć Nature Masterclass.

Za udział w kursie Doktoranci uzyskają punkty ECTS.

W zależności od liczby godzin przeznaczonych na realizację kursów, Kierownicy Programów Kształcenia na podstawie dostarczonych przez Doktorantów certyfikatów mogą przyznać:

• 2 ECTS za pełny zestaw kursów (32 h) lub
  • 1 ECTS za zaliczenie co najmniej 15 h kursów.

Życzymy owocnych szkoleń!